logo sponsoralogo sponsoralogo sponsoralogo sponsoralogo sponsoralogo sponsoralogo sponsoralogo sponsoralogo sponsoralogo sponsoralogo sponsoralogo sponsoralogo sponsoralogo sponsora
Aktualności
miniatura zdjecia w aktualnosciach
2015-03-27
Polki Wicemistrzyniami Świata na Wojskowych Zimowych Mistrzostwach Świata w Boden (SWE) !
W rozegranym dzisiaj biegu patrolowym nasze reprezentantki w składzie: PITOŃ Karolina, GWIZDOŃ Magdalena, GUZIK Krystyna i MĄKA Anna zajęły drugie miejsce. Zwyciężyły Francuzki a na najniższym stopniu podium stanęły Austriaczki. Panowie żołnierze nieco gorzej, ponieważ...czytaj więcej
2015-03-26
Krystyna Guzik Mistrzynią Świata wśród żołnierzy!
W rozegranych dzisiaj sprintach na Zimowych Wojskowych Mistrzostwach Świata w Boden (SWE), Krystyna Guzik z dwoma pudłami wyprzedziła Galine Nechkasova z Rosji zaledwie o 1 sekundę i została Mistrzynią Świata. Trzecie miejsce wywalczyła Zdouc Dunja z Austrii. Nasze pozostałe...czytaj więcej
2015-03-25
Baltic Cup - Östersund 26-29.03.2015
Od jutro rozpoczynają się kolejne zawody z cyklu "Baltic Cup". Tym razem rola gospodarzy przypadła Szwedom. W Östersune wystartują zawodnicy z siedmiu krajów. Polskę reprezentować będą:   Przemysław Pancerz - UKN Melafir Czarny Bór...czytaj więcej
2015-03-24
Podsumowanie startów w Pucharze Świata w sezonie 2014/2015.
Prawie cztery miesiące startów w sezonie 2014/2015 przeminęło w zawrotnym tempie. Sezon był wyjątkowo ciężki, ponieważ oprócz startów w Pucharze Świata, nasze zawodniczki wystartowały w wybranych Pucharach IBU (w tym w Dusznikach Zdroju) oraz w Mistrzostwach...czytaj więcej
2015-03-24
Mistrzostwa Amatorów w Biathlonie – 22.03.2015
W niedzielę 22.03.2015 w Szklarskiej Porębie obyły się Mistrzostwa Amatorów w Biathlonie. Na starcie w konkurencji sprinterskiej stanęło 40 zawodników i zawodniczek podzielonych na 3 grupy. Podziwiając zaangażowanie uczestników przedstawiamy medalistów:...czytaj więcej
2015-03-23
Puchar Karkonoszy - Memoriał Mariana Krzyżosiaka Jakuszyce, 12-22.03.2015
Miniony weekend to nie tylko ostateczne rozstrzygnięcia Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców. Równolegle w Jakuszycach odbył się Puchar Karkonoszy - Memoriał Mariana Krzyżosiaka. Zawodnicy wszystkich kategorii rywalizowali w biegach indywidualnych oraz...czytaj więcej