Dodatkowy przystanek akcji "Biathlon dla Każdego"

Opublikowano
8
-
07
-
2024

Ludwikowice Kłodzkie miały być ostatnim do września przystankiem tegorocznej odsłony "Biathlon dla Każdego". Dla fanów akcji mamy jednak świetne wieści. Już w najbliższą sobotę będzie okazja, aby wystartować w trakcie wakacje. Wszystko dzięki temu, że zmagania zorganizowane zostaną dodatkowo w Kościeliśku.

Akcja "Biathlon dla Każdego", która w tym roku odbywa się po raz 10., po zmaganiach w Ludwikowicach Kłodzkich, miała udać się na wakacyjną przerwę. Na organizację zawodów zdecydowano się jednak w Kościelisku. I tak już 13 lipca na popularnych Kirach każdy będzie miał okazję spróbować swoich sił z bronią laserową i w biegu. Zapisy trwają na https://www.bgtimesport.pl/zawody/info/id/723.

Zawody "Biathlon dla Każdego" zostaną zorganizowane w ramach Pikniku Olimpijskiego, podczas którego przygotowanych zostanie szereg atrakcji. Wśród nich międzypokoleniowa sztafeta rodzinna, biathlonowy Nordic Walking, warsztaty ekologiczne i edukacyjne. Ważnym momentem będzie jubileusz czterokrotnego olimpijczyka z Kościeliska, pana Józefa Gąsienicy-Sobczaka.

Start zawodów "Biathlon dla Każdego" przewidziano tradycyjnie na 10:00, a piknik ruszy w samo południe.

No items found.