ZARZĄD I KOMISJA REWIZYJNA

Prezes
Joanna Badacz

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, magister Wychowania Fizycznego. Dodatkowo ukończyła Studia podyplomowe z zakresu Zarządzania i organizacji w Oświacie oraz Edukacji dla Bezpieczeństwa. Od 2010 roku  dyrektor do spraw sportu w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie. Licencjonowany sędzia międzynarodowy IBU, Delegat Techniczny PZBiath trener biathlonu I klasy.

Członkowie Zarządu

Wiceprezes ds. organizacyjnych
Adam Górecki

Absolwent Wałbrzyskiej Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości, magister Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Od 2010 roku piastuje stanowisko Wójta Gminy Czarny Bór.

Wiceprezes ds. sportowych
Stanisław Kępka

Prezes Śląskiego Związku Biathlonu oraz Prezes Biathlonowego Ludowego Klubu Sportowego Żywiec.  Członek Zarządu Śląskiej Federacji Sportu. Do 2010 roku Kierownik Wyszkolenia Polskiego Związku Biathlonu. Licencjonowany trener biathlonu, trener narciarstwa biegowego II klasy.

Sekretarz zarządu
Kinga Goraj

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Magister wychowania fizycznego i edukacji dla bezpieczeństwa. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu zarządzania oświatą. Była biathlonistka. Trener koordynator w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Dusznikach- Zdroju. Prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szczytnik”. Licencjonowany międzynarodowy sędzia IBU, posiada licencję trenera A Polskiego Związku Biathlonu.

Urszula Filip

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunkach Matematyka i Informatyka. Dodatkowo ukończyła: Wyższe Studia Pedagogiczne w Bydgoszczy, kierunek Technika, PWSZiP w Wałbrzychu, kierunki Przyroda oraz Zarządzanie w Oświacie. Po ukończonych studiach nauczyciel przedszkola w Witkowie i Czarnym Borze. Od 1997 roku nauczyciel w  Publicznej Szkole Podstawowej nr 6 w Boguszowie- Gorcach. Jednocześnie od 2013 roku pełni funkcję prezesa UKN Melafir Czarny Bór.

Edward Jakieła
Andrzej Sidorowicz-Radzikowski

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego, ukończył podyplomowe studia na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu w zakresie zarządzania. Przez 30 lat zawodowo realizował się w służbach mundurowych, gdzie pełnił zadania m.in. na stanowiskach Komendanta Powiatowego Policji w Kłodzku, Zastępcy Szefa Pionu Logistyki Biura Ochrony Rządu i Dyrektora Zarządu I. Służby Ochrony Państwa. Od 2017 wiceprezes Dolnośląskiego Związku Biathlonu. Od 2021 r. prezes Międzyszkolnego Klubu Sportowego „Duszniki” w Dusznikach-Zdroju.

Magdalena Wielechowska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, trener biathlonu w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie, trener – koordynator sekcji biathlon w Dolnośląskiej Federacji Sportu, trener oraz organizator w UKS Olimpijczyk w Sosnówce. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski Juniorów oraz Seniorów, medalistka Mistrzostw Europy Juniorów oraz Seniorów, wielokrotna uczestniczka zawodów Pucharu Świata, czterokrotna uczestniczka Mistrzostw Świata Seniorów, uczestniczka Igrzysk Olimpijskich w Turynie.

Komisja rewizyjna

Jerzy Pytasz
Andrzej Olech
Marek Suchy