Joanna Badacz nominowana w prestiżowym plebiscycie

Opublikowano
-
-

Prezes Polskiego Związku Biathlonu spotkało nie lada wyróżnienie. Joanna Badacz została nominowana w plebiscycie Liderów Sport Biznes Polska 2023.

"Prawdziwi pasjonaci, niebojący się odważnych decyzji, wdrażania innowacyjnych rozwiązań, stanowiący wzór i inspiracje dla innych" - tak o plebiscycie piszą jego organizatorzy, czyli Stowarzyszenie Sport Biznes Polska. Zgłoszenia kandydatów były otwarte, ale przyjmowano tylko tych, którzy mają minimum rok doświadczenia w pełnieniu funkcji bezpośrednio związanej z zarządzaniem, rozwojem i promocją sportu w jednym z 5 sektorów.

Do tegorocznej edycji zgłoszono ponad 160 kandydatur, spośród których Jury wyłoni 40 Liderów Sport Biznes Polska 2023. Komisja składa się z Członków Zarządu Stowarzyszenia Sport Biznes Polska, ubiegłorocznych zwycięzców tytułu oraz przedstawicieli Partnerów Medialnych, tj. serwisów WP SportoweFakty i Money.pl.

Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone 21 listopada podczas VI Kongresu Sport Biznes Polska, a także opublikowane na stronie www.sbpolska.pl i w naszych mediach społecznościowych.

No items found.