Nowy rzecznik prasowy Polskiego Związku Biathlonu

Opublikowano
11
-
11
-
2023

Polski Związek Biathlonu ma nowego rzecznika prasowego. Stanowisko to objął Mateusz Król, dziennikarz radiowy i sportowy. - To dla mnie nowe, odpowiedzialne, ale i bardzo ciekawe wyzwanie - mówi nowy rzecznik.

Mateusz Król to absolwent Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu na kierunku dziennikarz i menadżer w sporcie. Na co dzień prowadzi audycję w lokalnej rozgłośni w Głogowie. Specjalizuje się w sportach zimowych, a swoją pasję realizuje na portalu Sportsinwinter.pl, który założył ponad dekadę temu. W przeszłości był też związany z ogólnopolskim portalem Sport.pl.

- Sporty zimowe są w moim życiu od zawsze, ale prawdziwa fascynacja nastąpiła przy sukcesach Kamila Stocha i polskich biathlonistek. Całą rodziną to śledziliśmy, a chciałem być tego jeszcze bliżej. Stąd portal, kurs sędziego w narciarstwie klasycznym i teraz praca w Polskim Związku Biathlonu - mówi Król.

Współpracę ze związkiem nawiązał już kilka lat temu, kiedy komentował kilka zawodów biathlonowych w Dusznikach Zdrój i Kościelisku. - Jestem świadomy, że funkcja rzecznika to bardzo odpowiedzialne zadanie, ale zrobię wszystko, aby podołać - podkreśla Mateusz Król.

Kontakt do rzecznika:

Mateusz Król

tel. 667-394-688

m.krol@biathlon.com.pl

No items found.