Pierwsze ogólnopolskie zawody tego lata

Opublikowano
10
-
06
-
2022
Zawodnicy
Full name
Job title, Company name
Full name
Job title, Company name
Full name
Job title, Company name
Subscribe to newsletter
By subscribing you agree to with our Privacy Policy.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

W sobotę i niedzielę odbędą się pierwsze ogólnopolskie zawody biathlonowe w sezonie letnim. W Dusznikach-Zdroju rozegrany zostanie Puchar Polski w crossie, w ramach którego rywalizacja toczyć się będzie w biegach indywidualnych oraz sprintach.

Do zawodów zgłosiło się blisko 180 zawodniczek i zawodników z 19 biathlonowych klubów, którzy rywalizować będą w pięciu kategoriach wiekowych - od seniora po młodzika młodszego. Pierwsze starty w oba dni zaplanowano na godzinę 10:00.

Zawody w Dusznikach-Zdroju zainaugurują drugą letnią edycję "Celuj w Igrzyska", do której zaliczane będą również MP w biathlonie letnim (Czarny Bór, 27-30 czerwca) oraz planowane na wrzesień i październik trzy imprezy nartorolkowe.

LISTA STARTOWA

No items found.