Polski Cukier Sponsorem Głównym PZBiath

Opublikowano
27
-
09
-
2023

Krajowa Grupa Spożywcza S.A. z marką Polski Cukier jako Sponsor Polskiego Komitetu Olimpijskiego od tego roku będzie wspierać Polski Związek Biathlonu, jako Sponsor Główny. Umowa obejmować będzie lata 2023-2026.O rozpoczynającej się współpracy, poinformowano w Klubie Olimpijczyka w Centrum Olimpijskim PKOl podczas konferencji prasowej.

PZBiath reprezentowała Prezes Joanna Badacz.

Jest to bardzo długo wyczekiwany moment w naszym, biathlonowym środowisku. Bardzo cieszę się, że ma to miejsce właśnie w  roku, kiedy obchodzimy jubileusz 40-leciaistnienia Związku.

Kiedy rok temu obejmowałam stanowisko Prezesa Polskiego Związku Biathlonu wiedziałam, że czeka mnie ciężka praca pełna wyzwań. Wiele spraw potoczyło się inaczej niż zakładałam, jednak jestem tu nadal i wspólnie z moimi pracownikami robimy wszystko by Biathlon stał się dyscyplinom mocną, popularną i rozpoznawalną.

Po okresie wielu zawirowań, znacznych cięć budżetowych oraz optymalizacji kosztów, uważam, że wychodzimy na prostą. Podjęta dzisiaj współpraca z Polskim Cukrem daje nam pewność, że te trudne czasy już za nami. Teraz będziemy mogli swobodnie i bez komplikacji poprowadzić naszą reprezentację do jak najlepszych rezultatów na igrzyskach olimpijskich w 2026roku.

Bardzo dziękuję za zaufanie wiem, że Wsparcie Krajowej Grupy Spożywczej może   doprowadzić do tego, że na arenach międzynarodowych nasza biało-czerwona flaga będzie bardziej i częściej widoczna.  

Wielkie podziękowania dla Prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego Radosław Piesiewicza, który z sukcesami realizuje swój program wyborczy i sprawia, że PKOL jest instytucją dbająca o rozwój Polskiego Sportu.

W ramach umowy sponsorskiej logotyp marki Polski Cukier znajdzie się na oficjalnych strojach reprezentacji Polski w biathlonie.

Witamy w Polskiej Biathlonowej Rodzinie!
_____
Krajowa Grupa Spożywa S.A. jest jednym z największych producentów żywności na polskim rynku. Grupa wspiera polskich producentów, promuje lokalne wyroby oraz kładzie nacisk na jakość i autentyczność swoich produktów. Jest to podmiot oznaczeniu strategicznym dla naszej gospodarki i bezpieczeństwa żywnościowego. Spółki Grupy Kapitałowej Krajowej Grupy Spożywczej S.A. to podmioty nie jednokrotnie z ponad 100-letnią tradycją na rynku, które dzisiaj z powodzeniem funkcjonują w wielu segmentach i na różnych rynkach. Grupa Kapitałowa Krajowej Grupy Spożywczej S.A. ciągle się rozwija, pozyskując nowe podmioty oraz wkraczając w kolejne segmenty działalności. Celem powstania Grupy była dywersyfikacja działalności oraz budowa silnego holdingu spożywczego. Siłą Krajowej Grupy Spożywczej S.A. są ludzie, doświadczenie, działanie w zgodzie z naturą oraz odważne patrzenie w przyszłość. Spółka stawia na nowoczesność i innowacyjność. Jej produkty trafiają zarówno do małych sklepów jak i do największych sieci handlowych. Cieszą się zaufaniem renomowanych koncernów spożywczych, chemicznych i farmaceutycznych na całym świecie.

Fot.: PKOl – Szymon Sikora

No items found.