Ruszyła IV edycja projektu „W zasięgu sportu"

Opublikowano
5
-
06
-
2024

Ruszyła IV edycja projektu „W zasięgu sportu" – flagowego programu Fundacji 4F Pomaga! Ma on na celu promowanie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży oraz wyrównywanie szans sportowego rozwoju.

- Wiemy jak ważne jest uprawianie sportu na odpowiednio przygotowanej infrastrukturze, na którą nie każda szkoła może sobie pozwolić, dlatego dzięki akcji „W zasięgu sportu" możemy również wspierać lokalną społeczność poprzez promowanie zdrowego trybu życia - piszą organizatorzy przedsięwzięcia.

Do udziału w programie “W zasięgu sportu” może zgłosić się każda szkoła działająca na terenie Polski, która spełni wymagania określone w regulaminie.

Uzupełniony formularz należy przesłać mailowo na adres info@4fpomaga.org do 25.06.2024 r.

Ważne terminy:

20.05.2024 – Rozpoczęcie składania wniosków

25.06.2024 – Zakończenie składania wniosków (do końca dnia)

do 15.07.2024 – Ogłoszenie laureata IV edycji programu

Spośród przesłanych zgłoszeń, powołana przez Fundację komisja dokona wyboru finalistów. W ramach IV edycji projektu “W zasięgu sportu” Fundacja 4F Pomaga zapewnia dofinansowanie budowy boiska wielofunkcyjnego dla jednej z finałowych szkół. Zadbamy także o pełne wsparcie merytoryczne i organizacyjne w trakcie realizacji inwestycji. Więcej szczegółów w regulaminie programu:

Regulamin

No items found.