Wysowianka zaprasza na wyjątkowy jubileusz

Opublikowano
8
-
07
-
2024

Uzdrowisko Wysowa SA oraz Wysowianka- naturalna woda mineralna zaprasza na Jubileusz 65-lecia Uzdrowiska Wysowa S.A. i 75-lecia Rozlewni Wód Mineralnych Wysowianka, który odbędzie się  21 lipca 2024 r. w Wysowej-Zdroju, Park Zdrojowy, start od godziny 14.00.

Gwiazdami wieczoru będą: kabareciarz, stand-uper Jerzy Kryszak oraz kultowy zespół muzyczny  „2 PLUS 1” znany z takich hitów jak „Windą do nieba” czy „Chodź pomaluj mój świat”. Goście mogą liczyć także na występy lokalnych artystów, takich jak „Chór Galicyjski”, Orkiestra Dęta z Brunar wraz z Mażoretkami, taniec z ogniem – teatr Ergo, czy łemkowskiego zespołu „Lemm Jazz”.

W programie konkurs tematyczny sprawdzający wiedzę o Uzdrowisku Wysowa S.A. i „Wysowiance”, w którym główną nagrodą jest voucher o wartości 1000 zł do wykorzystania w Uzdrowisku Wysowa S.A.

Dla małych Gości przewidziano teatrzyk „Szałaputki” o mamie kurze i jej rodzinie oraz dmuchane zjeżdżalnie, karuzele i inne atrakcje. Miłośnicy jazdy konnej będą mogli sprawdzić swoje  umiejętności w siodle lub zasmakować przejażdżki bryczką, a tancerze bawić się w rytmach zespołu „Cherry Band” na wieczornej zabawie tanecznej.
Na stoisku Wysowianki będzie można poznać etapy procesu produkcyjnego wody mineralnej, pełną ofertę produkowanych wód oraz skosztować każdej z nich w strefie chilloutu. Natomiast na stoisku Uzdrowiska Wysowa S.A. poznacie nasze oferty pobytowe, SPA oraz podczas zabaw i gier będzie można otrzymać uzdrowiskowe gadżety. Przewidujemy liczne stoiska handlowe z wyrobami regionalnymi, warsztaty, stoiska gastronomiczne oraz pyszne dania z Kół Gospodyń Wiejskich. Nadleśnictwo Łosie w dedykowanym namiocie, będzie prowadziło edukację leśną, gry i zabawy wraz z nagrodami. Nie zabraknie również stoiska Polskiego Związku Biathlonu, na którym dowiecie się czym jest biathlon oraz postrzelacie z laserowych karabinków. Pijalnia wód mineralnych przeistoczy się w galerię, gdzie będą wystawione historyczne fotografie i pamiątki sprzed lat pochodzące z Uzdrowiska. W takcie jubileuszu przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy przez Stowarzyszenie Sprawne Smoki, a zebrana kwota zostanie przeznaczona na cele stowarzyszenia.


Niewątpliwie zbliżający się wielkimi krokami Jubileusz 65-lecia Uzdrowiska Wysowa S.A. i 75-lecia Rozlewni Wód Mineralnych Wysowianka to niezwykłe wydarzenie, w którym trzeba uczestniczyć. Serdecznie zapraszamy, nie powinno Was tam zabraknąć!

No items found.