Wysowianka zostaje z polskim biathlonem do igrzysk

Opublikowano
18
-
05
-
2024

Tegoroczna inauguracja akcji "Biathlon dla Każdego" przyniosła świetne wieści dla polskiego biathlonu. Prezes PZBiath Joanna Badacz podpisała bowiem umowę o kontynuacji współpracy z Uzdrowiskiem Wysowa SA, Wysowianka - naturalna woda mineralna. Nasz wieloletni partner zostaje z nami do igrzysk olimpijskich w 2026 roku.

Umowa została podpisana do 2026 roku z możliwością jej przedłużenia na kolejne lata. Podpisy podczas inauguracji "Biathlon dla Każdego" w Ptaszkowej złożyli prezes Polskiego Związku Biathlonu Joanna Badacz oraz prezes Uzdrowiska Wysowa SA, Wysowianka - naturalna woda mineralna - Wacław Furmanek. - Cieszymy się, że mamy tak wspaniałego partnera. Stała współpraca jest dla nas szczególnie ważna w trakcie przygotowań do kolejnych igrzysk olimpijskich - mówi prezes Joanna Badacz.

.- Logo Wysowianki pojawi się na strojach zawodników, karabinach oraz planujemy zorganizować obóz re-kondycyjny w Uzdrowisku Wysowa SA w Biawenie - podczas którego czołówka polskiego biathlonu będzie korzystać z dobrodziejstw uzdrowiskowych takich jak zabiegi lecznicze oraz relaks w SPA - napisał w komunikat nasz partner.

Uzdrowisko Wysowa świętuje w tym roku jubileusz 65–lecia istnienia oraz 75-lecie marki Wysowianka - naturalna woda mineralna. Wiadomo już, że z tej okazji przygotowana będzie niezwykłe wydarzenie. - Świętować będziemy w Wysowej-Zdroju już 21.07.2024 r. oczywiście wraz z Polskim Związkiem Biathlonu, który odwiedzi naszą imprezę i przygotuje szereg atrakcji m. in. strzelanie z laserowych karabinków, pokaz stroju i sprzętu Biathlonisty i wiele innych - czytamy w mediach społecznościowych Uzdrowiska Wysowa SA.

No items found.