Znamy miasta, w których zagości Biathlon dla Każdego 2024

Opublikowano
2
-
04
-
2024

Jeszcze kilka tygodni i ruszymy w Polskę wraz z naszą wieloletnią akcją "Biathlon dla Każdego". W różnych miejscach na terenie całego kraju będzie można spróbować swoich sił z biegu i mierzeniu do tarczy.

Biathlon nie zapada w sen zimowy wraz z rozpoczęciem wiosny. Wręcz przeciwnie. Od wielu lat, między innymi dzięki akcji Biathlon dla Każdego, nasz sport widoczny jest przez cały rok. W maju ruszy jego kolejna edycja. Tym razem każdy z nas będzie mógł spróbować swoich sił w bieganiu i strzelaniu w 12 miastach. Te rozmieszczone są na mapie Polski od morza po Tatry.

‍„Biathlon Dla Każdego” to organizowany od 2014 roku cykl zawodów dla dzieci, młodzieży, ale również osób dorosłych, które rywalizując w biegu na krótkim dystansie z dwoma strzelaniami z broni laserowej uczą się biathlonowej rywalizacji.

Premierowa edycja „Biathlon Dla Każdego” liczyła sobie 6 przystanków. Rekordowy okazał się rok 2018, w którym odwiedziliśmy aż 18 lokalizacji. Od kwietnia aż po październik odwiedzimy zarówno metropolie, jak i miasteczka. Wszystko po to by zarazić pasją do biathlonu jak największa liczbę osób. Ubiegłoroczna edycja przyciągnęła ponad 2500 uczestników.

Partnerem akcji jest Krajowa Grupa Spożywcza. Polski Cukier.

No items found.