Topór i Zawół ze złotymi medalami w biegach indywidualnych

Opublikowano
24
-
03
-
2024
Zawodnicy
Full name
Job title, Company name
Full name
Job title, Company name
Full name
Job title, Company name
Subscribe to newsletter
By subscribing you agree to with our Privacy Policy.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Drugiego dnia Młodzieżowych Mistrzostw Polski w biathlonie rozgrywanych w Dusznikach, zawodniczki i zawodnicy rywalizowali w skróconych biegach indywidualnych. Tytuły mistrzowskie zdobyli: Klaudia Topór i Marcin Zawół.

W rywalizacji pań Klaudia Topór nie miała sobie równych. Popisała się dobrą formą strzelecką i była bezbłędna na strzelnicy, czym zapewniła sobie zwycięstwo. Srebrny medal wywalczyła Barbara Skrobiszewska, która z kolei na strzelnicy myliła się czterokrotnie i straciła do zwyciężczyni niemal minutę. Trzecie miejsce zajęła Emilia Zasadna, również z czterema błędami. Na liście sklasyfikowano tylko cztery zawodniczki.

Wśród panów konkurencja była nieco większa, choć na starcie zabrakło wczorajszego triumfatora - Jana Guńki. Złoty medal wywalczył Marcin Zawół, który zaliczył dwa pudła na strzelnicy. Drugi był Konrad Badacz z czterema błędami w strzelaniu. Natomiast brązowy medal wywalczył Fabian Suchodolski, także z dwoma niecelnymi strzałami.

Pełne wyniki

No items found.